Ako čistiť a ošetrovať naše produkty

Naučte sa ako sa správne starať o naše produkty.

Maľované textilné topánky

Sú maľované kvalitnými a nezmývateľnými farbami a fixkami na textil, môžu sa čistiť vlhkou handričkou alebo aj preprať na 30 stupňov. Odkladať vždy suché, môžu sa prestriekať impregnačnými sprejom.

Balerínky a lodičky

Sú ošetrené lakom prípadne impregnačným sprejom aby sa farby ochránili. Môžu sa jemne čistiť vlhkou handričkou. 

Maľované/potlačené tričká a iné oblečenie

Sú použité kvalitné farby na textil, prípadne autorská potlač. Môžu sa prať pri teplote max 40 stupňov, perte vždy naruby, nepoužívajte agresívne pracie a bieliace prípravky, použitie sušičky na nedoporučuje, žehliť len z druhej strany alebo prevrátené naruby.

Sviečky a ozdoby zo včelieho vosku

Sviečky sú vyrobené zo 100 % včelieho vosku. Veľmi príjemne medovo voňajú, pri horení nevylučujú škodlivé látky. Doporučujeme uchovávať zabalené alebo na tmavom mieste, aby vosk hneď nevybledol. Pred zapálením odporúčam zložiť zo sviečky dekoráciu (drevenú ozdobu, papier..) Sviečku zapáľte len vo svietniku, alebo na nehorľavej podložke, nenechajte sviečku horieť bez dozoru a v blízkosti horľavých predmetov.

Šperky so sladkovodných perál

Šperky sú vyrobené z prírodných riečnych perál a komponentov z nehrdzavejúcej ocele a striebra, môžu sa preto vyčistiť aj vodou, prípadne vyleštiť a vysušiť čistou handričkou. Na striebro sa môže použiť aj jedlá sóda na vyčistenie.

Topánočky aj iné produkty robím aj na zákazku, na mieru. Pokiaľ máte vlastný nápad, prípadne nejaké individuálne požiadavky ozvite sa mi. Spolu určite niečo krásne vymyslíme J

Kontakt: info@pubba.sk, 0948 537 798

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *